Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko (Wymagane)

Email (Wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zgoda na komunikację marketingową

 Wyrażam zgodę

 Nie wyrażam zgody

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od OWOCE-WARZYWA L. Wilk, S. Czech, Sp.J. Karwin 32, 32-104 Koniusza NIP: 682-000-50-92 za pośrednictwem:

 Poczty elektronicznej

 Poczty

 Telefonu/ komunikatorów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez OWOCE-WARZYWA przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz historie transakcji) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o usługach i ofertach firmy OWOCE-WARZYWA jak również w celu badania rynku.
W dowolnym czasie mogę wycofać oświadczenia o wyrażeniu zgody złożone na rzecz OWOCE-WARZYWA ze skutkiem przyszłym kontaktując się z biurem firmy (+48 12 386 98 98 / biuro@owocewarzywa.pl). Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem wyżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez OWOCE-WARZYWA jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych.

DOSTARCZAMY NAJLEPSZE OWOCE I WARZYWA


„Dziękujemy za zaufanie! Zawsze pozostajemy do dyspozycji.”

L. WILK & S. CZECH