Firma Owoce i Warzywa Wilk & Czech to synonim najwyższej jakości, marki i doświadczenia.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Loading...

Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom produkty i usługi, których potrzebują.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Nasze owoce i warzywa są naturalne, zdrowe i smaczne
  • Posiadamy duże doświadczenie w branży oraz nowoczesny park maszynowy
  • Gwarantujemy terminowe dostawy i niezawodną logistyke
Skontaktuj się z nami

ISTNIEJEMY OD 1993r.Hurtownia Owoców i Warzyw Wilk Czech Proszowice Kraków

Swoją działalność, na rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku. Od samego początku kładliśmy wysoki nacisk na zaopatrywanie wszystkich naszych klientów w owoce i warzywa o najwyższej jakości. Ciągły rozwój pozwolił nam poznać oczekiwania rynku i stworzyć pakiet korzystnych produktów oraz usług, które przynoszą najlepsze korzyści dla naszych klientów. Powierzchnia naszej firmy to ponad 8000 m2.

 

hurtownia owoców i warzyw

JAKOŚĆ PRZEZ 365 DNI

Jesteśmy firmą rozpoznawalną na rynku krajowym i zagranicznym, czego potwierdzeniem jest coraz większa liczba zadowolonych klientów. Współpracując z największymi sieciami sklepów wprowadziliśmy do firmy certyfikat GlobalG.A.P. oraz system HACCP. Posiadamy 7 komór chłodniczych z kontrolą temperatury, zapewniamy jakość naszych produktów przez 365 dni.

 

Hurtownia owoców i Warzyw kraków

NOWOCZESNE LINIE PRODUKCYJNE

Jesteśmy wyposażeni w nowoczesne linie produkcyjne, na których odbywa się proces klasyfikacji jakości oraz pakowania. Dzięki temu możemy zagwarantować, że klient otrzymuje zawsze produkt o najwyższej klasie jakości. Dostosowywujemy się do każdego klienta oferując najlepsze typy opakowań dla danego produktu. Oferujemy różne typy opakowań; drewniane lub tekturowe opakowania, klips, siatka .

 

ŚWIADCZYMY USŁUGI TRANSPORTOWETransport logistyka Kraków. Hurtownia warzyw i owoców

Świadczymy również usługi transportowe, na najwyższym poziomie. Dysponujemy 8 samochodami ciężarowymi marki VOLVO z naczepami chłodniczymi w systemie DOPPELSTOCK. Udoskonalana logistyka załadunku i dostaw oraz nowoczesne samochody dostawcze to gwarancja najniższych kosztów dostaw oraz bezpieczeństwa towaru.

 

law_middleLOKALIZACJA TO KLUCZ DO SUKCESU

Znajdujemu się, jedynie 30 km od Krakowa, w centrum Małopolskiego obszaru rolniczego. Współpracujemy z grupą ponad 2000 dostawców warzyw i owoców. W naszej ofercie posiadamy około 200 artykułów rolniczych, które z każdym dniem kontrolujemy i dostarczamy wraz z najlepszą jakością do naszych odbiorców.